Vyberte stránku

jsme tu pro vás přes dvacet let

Stavební společnost Freeslone

Přes dvacet let stavíme pro naše klienty nové rodinné domy, rekonstruujeme stávající obydlí nebo měníme společné prostory. Spolupracujeme se špičkovými dodavateli a architekty. Zakládáme si na lidském přístupu a na tom, aby byl klient vždy nadmíru spokojen.

Spolupracující architekti

Za zády máme špičkové architekty, kteří vám pomohou k vysněnému výsledku. Díky jejich zkušenostem a znalostem bude váš byt, dům, kancelář nebo nebytový prostor jedinečný a naprosto dokonalý v každém detailu.

ing.arch.mgA. Jan Klempíř


Nedvěd architekti

O naší společnosti

Na vašich přáních, představách a vizích pracujeme již více než 20 let. Za těch mnoho let jsme získali mnoho zkušeností, které využíváme při každé další stavbě, rekonstrukci nebo jiné odborné práci. Díky spolupráci s předními českými dodavateli dokážeme každého našeho klienta překvapit kvalitou, ale také příznivou cenou. Za zády nám stojí dvě skvělá studia architektů, která dokáží společně s námi přenést vaše představy a přání do reality.

Facility Management

Kanceláře, společné prostory nebo jen správa bytů. Ani jedno nám není cizí a rádi vám pomůžeme s technickým zabezpečením důležitých součástí budov.

Rodinné domy a rekonstrukce

Plánujete stavbu rodinného domu nebo rekonstrukci? Rádi vám pomůžeme. Máme za sebou stavbu desítek domů a nespočet rekonstrukcí.

Architektura

Dvě skvělá studia, která vám dokáží společně s námi přenést vaše představy a přání do reality. Jsme připravili na konvenční, tak na extravagantní věci.

To nejdůležitější co chcete

Dlouholeté zkušenosti a zázemí

Máme za sebou mnoho let v oboru, které nám dodaly zkušenosti a skvělé partnery. Právě díky těmto věcem můžeme našim klientům vždy správně poradit, vybrat správné řešení a samozřejmě dokonale splnit přání, která nám ještě před zahájením sdělili. 

Díky architektům, kteří se aktivně vzdělávají a pracují na svých zkušenostech a dovednostech, jsme schopní klientkům také doporučit vhodné a použitelné řešení, které jim usnadní každodenní život. 

Víme, jak důležité je pro naše klienty preciznost a detail, proto je pro nás spolupráce s klientem velice důležitá. Naše spolupráce začíná většinou nezávaznou konzultací, na které zjistíme přání a představy, následně vypracujeme plán a všechny kroky konzultujeme s klientem tak, aby byl vždy plně informován. 

Předáním díla naše práce nekončí. Aktivně s klientem komunikujeme, snažíme se vyjít vstříc a pokud se vyskytne problém, domluvíme se na způsobu řešení.

Náš cíl je spokojený zákazník

Spokojení zákazníci

Za více než dvacet let na trhu jsme pomohli mnoha jednotlivcům, rodinám nebo firmám k vysněným projektům, které s potěchou využívají dodnes. Mnoho našich zákazníků se k nám vrací dodnes – ať už jde o jednoduchou rekonstrukci, předělání pokojů, výmalbu, správu budov nebo třeba novou stavbu rodinného domu či jiné nemovitosti. Právě díky našim zákazníkům se dokážeme neustále posouvat kupředu.

Staňte se dalším spokojeným zákazníkem i vy! Nechte nám vzkaz nebo nám zavolejte.

Unbinilium, s.r.o.

Jaurisova 515/4
140 00 Praha
IČO: 24184829
DIČ: CZ24184829

Václav Šimek
+420 605 978 223

kontaktujte nás